Ritim Trafik Yönetim Merkezleri

RitimUlaşım araçlarının yaygınlaşması ve kişi başına düşen araç sayısının hızla artması, var olan altyapıların karşılayamayacağı seviyelere erişmesine ve büyük şehirlerde trafik problemlerinin önemli boyutlara ulaşmasına sebep olmaktadır. Bu noktada, merkezi kontrol sistemi bu sorunların çözümünde kullanılabilecek bir araç olarak kullanılabilmektedir.

Merkezi Kontrol Sistemi, trafik kontrol sistemlerini tek bir merkezde toplayarak maksimum düzeyde verimlilik sağlamayı amaç edinmektedir. Yapılan iş temel olarak, sistem dahilinde bulunan trafik düzenleyici ve bilgilendirme araçlarından gelen farklı türdeki verilerin toplanması ve gerekli değerlendirmelerde bulunarak bu bilgilerin kullanıcıya iletilmesi olarak özetlenebilir. Ayrıca, bu sistem kullanılarak farklı bölgelerdeki mevcut trafik düzenleyici ve bilgilendirici sistemlerin gerçek zamanlı takibi ve kontrolü de sağlanabilmektedir.

Rayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri, ürettiği sistemlerin ve ürünlerin merkezi kontrolü için yazılımlar geliştirmektedir. Bu yazılımlar ve sistem kullanıcı dostu ve ergonomik olarak tasarlanmaktadır. Dahası, geliştirilen yazılımlar modülerliiği sayesinde değişen teknolojiler doğrultusunda kapasitesi arttırılabilir ve kolay entegre edilebilir bir yapıya sahiptir.

Herhangi bir ildeki veya bölgedeki tüm kavşakların, değişken mesaj sistemlerinin, elektronik denetleme sistemlerinin, meteoroloji istasyonlarının, çeşitli dedektörlerin ve kontrol sistemlerinin yönetiminin merkezi olması; maliyet, iş gücü, estetiklik ve zaman açısından çok büyük avantajlar elde edilmesini sağlayacaktır.

GIF

Back to Top
Rayennur Elektronik Ulş. End. San. Ltd. Sti.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.