Biz kimiz?

  1998 yılında, demiryolu sinyalizasyonu ve elektrifikasyonu alanlarında faaliyetine başlayan Rayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri, 2001 yılından itibaren karayolu sinyalizasyonu ve akıllı ulaşım sistemlerini de iştigal konusuna dahil etmiştir. Akıllı ulaşım sistemleri, karayolu ve demiryolu sinyalizasyonu konusunda, birçok Karayolları Bölge Müdürlükleri, Belediyeler, T.C.D.D. Bölge Müdürlükleri gibi devlet kurumlarının yanı sıra, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının da çözüm ortağı olmuştur.

  Rayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri; akıllı kavşak sistemleri, değişken mesaj sistemleri, sinyal üniteleri, merkezi trafik kontrolü, trafik mühendisliği, hemzemin geçit sistemleri, led ekranlar ve tünel kontrol sistemleri ile ilgili hemen hemen Türkiye’nin her ilinde başarılı işlere imza atmıştır. 1998 yılından 2014 yılına kadar ARGE çalışmalarının, büyümenin ve gelişimin sonucu olarak 2014 yılında Rayennur ismi markalaşmıştır ve şirket yapımız değişerek Rayennur ismi MOSAŞ A.Ş. şirketimizin tescilli resmi markası olmuştur.

  Rayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri; 3 Yardımcı Doçent Doktor, 2 Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 8 Elektrik Elektronik Mühendisi, 5 Bilgisayar Mühendisi, 21 Tekniker, 12 Teknisyen ve 5 İdari Personel kadrosu ile akıllı ulaşım sistemleri, elektronik sinyalizasyon ekipmanları, tünel sistemleri ve trafik güvenlik malzemeleri alanlarındaki hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Daha fazla bilgi için sunumumuz; Rayennur Sunum

9734705212_b22b38f0922_o

Back to Top
Rayennur Elektronik Ulş. End. San. Ltd. Sti.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.